Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Údržba počítače - software

Ahoj, jaký software doporučujete na údržbu počítače proti virům, malware apod? Na čištění PC používám CCleaner. Poté mám program Spybot-S&D Start Center a plnou verzi Advanced SystemCare 7. Jsem s nimi spokojený.
Máte zkušenosti s těmito programy, nebo doporučujete jiné, lepší?
Předem díky.

Máte zkušenosti s těmito programy

Jako valná většina, tj. naprosto negativní!

nebo doporučujete jiné, lepší?

I redmondské systémy mají dostatečné nástroje! A lépe je si nehrát na profesionála a pomocí mrvících šmejdů si znefunkčnit os a pak vyplakávat všude možně!

Pokud něco funguje, je neradno se v tom šťárat!