Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia? Nebo jiný mobil?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jaký máte názor na Nokia Lumia?
Zároveň bych chtěl poradit jaká lumia kolem 5 000 Kč je nejlepší, popřípadě poradit nějaký jiný telefon v té samé cenové relaci, děkuji moc.

Lumie jsou kvalitní telefony. Mám již rok 920 a neměnil bych, jsem s tím spokojený. Kupoval jsem ji tehdy starší (avšak se zárukou, s komplet příslušenstvím) asi za devět.
V tebou nastíněné cenové relaci se nabízí 630, tady to docela pochválili.
Jen tedy musíš překonat zásadní handicap v podobě počtu aplikací, je jich jenom řádově na statisíce.
Budou ti asi doporučené i skvosty typu Hua-wua, Cetung, Jing-ling a velmi spolehlivé Jiayau. Nad ně prý není.

Počkám ještě pár měsíců,až padne 925 k 5000Kč a půjdu asi do ní.16GB mě stačí a má dobrej foták.Jediné co mě odrazuje je nepodpora opery,nebot ten jejich i.e. je velice pomalej-zkoušeno na 520.Nevíte někdo proč vlastně Opera prohlížeč na Winphone není?

Nevíte někdo proč vlastně Opera prohlížeč na Winphone není?

3,6% trhu pripada na Windows Phone, opravdu si myslis, ze pro tak nevyznamnou platformu se ti nekdo s tou Operou nebo spoustou dalsich aplikaci bude delat?

Jestli minis se smartphonem hlavne telefonovat, kup si Windows Phone potazmo Lumii, pokud potrebujes aplikace, tak Android.

pouzivam Fx na androide v plnej spokojnosti :). Predtym som tiez pouzival dolphin, ale potreboval som sync s firefoxom na notebooku.
Posledne verzie firefoxu na androide su nadhera. Krasne UI a rychle. O tom sa moze chrome ci vstavanemu browserr len snivat.