Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc na hry do 10 000 ?

ahoj, chtel bych se zeptat, zda by jste mi doporučili sestavu na hry ? Třeba GTA IV alespon na střední detaily a take nejakou kvalitni zvukovou kartu ( kvuli toceni videi na YT ).
Děkuji !:)
@píšu z mobilu

Pokud přidáš 10% k limitu, tak by levná herní sestava mohla vypadat takto -
Návrh AMD FM2 bez OS Win /11 000,-/
(časem dokupit ještě jednu 4GB paměť a trochu lepší chladič procesoru, pokud ti dodávaný "box" s ohledem na možnou hlučnost v zátěži nebude vyhovovat)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1RWU0 12L7T011Y0R011OZT010TM0011WQQ010TUP012BXB012I91011 O1X01

Nákup a sestavení zdarma lépe na CZC.cz