Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ikony v DHCP W2003 Srv

Vážení odborníci,
Měl bych dotaz co znamenají ty ikony s perem v DHCP. Standardně jsem měl jen ikony "počítadýlka" a najednou z mě neznámého důvodu došlo k téhle změně. Síť nadále běhá. Čím to je způsobeno a co bych měl teď pořešit?
Díky

[http://img148.imageshack.us/img148/128/dhcpbp1.th.j pg]

Takže jsem proškolen (thnx Gopas): Problém byl v tom, že jsem měl na DHCP nastaveno z minulosti (pro winNT) aby DHCP server prováděl záznamy do DNS a neměl jsem nastaven jeho účet v AD (AD Sites and Services) v DNSUpdateProxy.
Jelikož NT, šly do pryč, vypnul jsem tyto updaty a je po problému.

Třeba se to někomu hodí ;-)