Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem integrovaný obvod

Nemohu sehnat intg.obvod LNBP12A. Jde o regulaci napětí v satelitním přijímači. Ví někdo kde ho koupit nebo něčím nahradit? Děkuji.

Taketo veci sa riesia precitanim datasheetu a najdenim si prislusnej nahrady ktora je dostupna pre maloobchod, napr. v gme a podobnych obchodoch (na to aby si zvolil spravnu nahradu a pripadne nieco upravil ak by nahrada nebola 100% kompatibilna je nutne mat nejake el.tech. znalosti a trochu aj rozmyslat).

P.S. stranka vyrobcu vcetne datasheetu
http://www.st.com/stonline/stappl/productcatalog/ap p?path=/comp/stcom/PcStComRPNTableView.onClickFrom P artNumber&code=63737&subclassid=312&subclassheader = Multifunction%20Linear%20Regulators
Vyrobky firmy ST sa zvycajne aj v nasich koncinach vyskytuju (na rozdiel od japonskych a cinskych), popytaj sa v obchodoch ktore su schopne aj objednat nieco z velkoobchodu.