Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo místa na disku C

Dobrý den mám 76,5 GB místa na disku jenže z toho volných jen 2,5GB něco mi asi ujída místo ale pořád nemůžu příjít co a i kdyby tak jak to popřípadě smáznout. Předem děkuji.

mám 76,5 GB místa na disku

to odpovídá starému disku 80gb - to není jen systémový oddíl.
tento disk už nebude nikdy větší, nafouklejší - to znamená že na stejné úchylně malé místo ten člověk ukládá stažená data, aktualizace, body obnovení, filmy a hudby.
ještě jednou a pomalu: stále se někdo podivuje, že je 80gb málo a že mu zbývá jen 2.5gb místa?