Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Absolutní přehled o stahovaných a uploudovaných souborech

Dobrý den, potřeboval bych poradit nějaký program kterým budu moci řídit veškerá stahování z internetu. Jedu totiž na dovolenou a k internetu budu připojen přes telefon s drahým tarifem dat. Nechci tedy stahovat zbytečnosti. Existuje nějaký přehledný Firewall kterým bych jednoduše povoloval a zakazoval žádosti o přístup k internetu?
Díky za rady

Slusne nastaveny PC a telefon nic sam od seba nestahuje. Ked ale nemas prehlad o tom co sa ti tam spusta tak to mas tazke. Skontroluj si pre zaciatok msconfig. Ak to ma byt na PC nainstaluj si nejaky aplikacny firewall, a pre zaciatok vsetko zakaz. Povolis len aplikaciu ktoru potrbujes.