Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizacemi W8

Dobrý den,
mám problém s instalací aktualizací na svém notebooku. Můj notebook je tento: Lenovo g580, procesor intel core i7 2,9Gh(3,6), ram 6Gb ddr3, grafická karta Nvidia geforce gt635m. Problém spočívá v tom, že když jsem si obnovil pc přes one key recovery, tak se při instalaci aktualizací vždy vyskytne nějaký problém a píše mi to, že systém je vrací zpět. Bohužel to jen píše. Nechal jsem notebook asi 2 hodinky běžet ale nic se nestalo, stále to jen psalo že se vrací zpět. Je problém na mé straně, nebo někde jinde? Popřípadě, jak jej vyřešit?

Předem děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

To tu uz tusim bolo viackrat, MS ma asi v tych updatoch nieco posrate.

ja osobne by som skusil znova aobnovit recovery a po bootovani (s odpojenym internetom) najprv skusit odinstalit antivir a restart a potom pripojit internet a ist rucne do updatov a updatovat a ked to vyziada restart tak restart rucne a kukat co bude (neviem, to napises ty :)