Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tablet - nemohu se dostat na úložiště

dobrý den,
potřeboval bych radu ohledně tabletu. když ho připojím k pc přes usba kabel tam se mi ukážovu nové 3 úložiště, ale nemohu se na ně dostat. je problém někde v tabletu, nebo je třeba nějaký ovladač v pc. mám win xp tablet sencor element7 v3. díky za radu
Změna předmětu, původně: tablet (karel)

Myslím, že bys měl mít nějaký ovladač - sám tablet s androidem ovládám výhradně přes aplikaci Airdroid - jen je k tomu třeba wifi. Tam pak žádný kábel nepotřebuješ a pracuje to spolehlivě. Možná i to by pro tebe mohlo být řešením, jak se z pc do tabletu dostat. :puff:

Bez wifi v pc ti to nepomůže. Třeba máš ale notebook s wifi. Airdroid si nainstaluješ v tabletu, kde se stáhne z Google play a zapne. Tam ti vygeneruje kod číselný. Pak v tom notebooku zapneš jakýkoliv prohlížeč a zadáš tam ten kod vygenerovaný Airdroidem. Tablet se tě optá, jestli ho chceš ovládat přes wifi- dáš mu, že ano a pak z toho nb tablet ovládáš, dostaneš se do složek v tabletu, přenášíš fotky, hudbu, kontakty ... . Je to tadle aplikace https://play.google.com/store/apps/details?id=com. sand.airdroid :puff:

Nevím, co může být jednodušší - zapnout to v tabletu, kod přepsat v prohlížeči nb a řádím. Při prvotním připojení k pc kabelem to nic nechtělo? Tablet je skoro jako chytrý mobil. Pro můj HTC jsem si musel stáhnout aplikaci i s ovladačem a nandat - pak mi to fachalo - zkus si projít web výrobce, nebo ,pokud ti nikdo neporadí tady, optat se prodejce. :puff:

No můžeš se mrknout i na web prodejce element-7-v3 - stáhnout si manuál a podle něho si tablet s pc propojit.