Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Mcafee - vypnout proces

Ahoj, v nově zakoupeném notebooku byl přeinstalovaný zkušební antivir Mcafee, který jsem odinstaloval a nahrál jiný. Ale jak je možné, že když je kompletně odinstalovaný, že v procesech jsou stále asi 3 procesy mcafee? /Úlohy můžu ukončit, kromě McAfee Process Validation Service, která ukončit nelze. Dnes jsem ještě odstranil adresář mcafee, který byl v program files. Takže je možné, že po restartu už tam nebudou.

Díky, ale tam jsem už byl. Většinu mcafee procesů jsem tam zakázal, ale zrovna u tohoto to možné není, vlastně tam ani konkrétně proces McAfee Process Validation Service nevidím, když si tento proces ve správci rozkliknu, je u něho McAfee Validation Trust Protection Service, tento proces už ve správě je, ale nelze ani vypnout, ani zastavit nebo ani třeba zakázat.