Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tabulka při vypínání

dobrý den,při vypínání pc,se mi objeví tabulka "inicializace knihovny dll se nezdařila,protože windows se vypíná.Aplikace se nemohla inicializovat".Nevíte prosím někdo co to znamená?Jak se toho zbavit,nebo zdali to můžu nechat?Pc se normálně za okamžik bez problémů vypne.Mám notebok Asus,typ přesně nevím,je to ten s webkamerou.System XP.Díky za radu.

Tipnul bych to na nějaký spyware.
Zkontroluj si, co se pouští ři spuštění počítače. Zřejmě chce spyware při ukončování počítače něco někam zapsat.

Doporučený postup k odstranění:
- nastartovat do nouzoveho režimu
- spustit nějaký soft na kontrolu spyware, např. Ad-aware

Znamená to, že poté, co systém přijal stav, že se má vypnout, přišel požadavek na spuštění nějaké aplikace. To je přinejmenším zlváštní a na přítomnost nežádoucích programů bych nechal kontrolu proběhnout (jak píše JF). Již běžící aplikace to nemůže způspobovat, pokud nemá nějakou komponentu která se periodicky /při vypínání některého procesu inicializuje (spustí).