Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová sestava, rozpočet 70 000 Kč!

Ahoj, dostalo se ke mě 70 000 Kč a chci je obětovat do mé techniky. Udělám to podle té osnovy.

1. FINANČNÍ LIMIT - 70 000 Kč

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - Jenom na hraní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, nejlépe Win 7

4. Požaduji, aby bylo PC sestavené/otestované z e-shopu.

5. MONITOR - chtěl bych k sestavě přidat nejlépe dva Full HD.

Pokud nevadí, přidám si k tomu ještě jeden bod.

6. Příslušenství - Chtěl bych ještě přidat k tomu herní myš, podložka, klávesnice, sluchátka.

Z mého pohledu bych dal tak 55 000 na sestavu a zbytek na příslušenství popř. monitory.

Předem děkuji za váš čas, který věnujete k sestavení mé nové techniky, děkuji.

Ale to je jedno, ne? Jeho peníze, tvůj zisk (při sestavě za 100k bude určitě vyšší než u "PC na GTA4 za 12 tisíc").

Někdo peníze prohulí/prochlastá, někdo vrazí do auta/motorky, někdo do PC. 2x jsem si počítač bez periferií/OS za více než 60k taky pořizoval. Teď je doba příznivá, výkonný PC pro mé potřeby (a rozlišení 1280*1024) se dá pořídit výrazněji levněji, na podzim jsem jej pořídil za 30 (+6 za OS).