Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno otevírání mejlů

Dobrý den,poradí mi někdo? Nejdou mi vůbec otevřít mejly tzn.Pokud kliknu na "přihlásit" ukáže se pouze obálka a "hned to bude".Ovšem to nebude.Mejly mám na seznamu.Je to od té doby,kdy jsem si nechala nainstalovat Microsoft Security Essentials.Jinak na prohlížeči Google Chrome mejly normálně načtu.Nejdou mi ani otevřít třeba on-line hry,načíst obrázky domů či bytů v Realitách aj.Mám prohlížeč Internet Explorer.Děkuji za Váš čas a přeji hezký den.

Mám prohlížeč Internet Explorer.

- pro jistotu zkontrolovat doplňky v ie: nástroje - správa doplňků
- taky nastavení proxy v ie: nástroje - možnosti - připojení - místní síť

Nejdou mi ani otevřít třeba on-line hry,načíst obrázky domů či bytů v Realitách aj.

- v nastavení tcp/ip bych zvolil normální dns servery, třeba google-dns = 8.8.8.8 a 8.8.4.4

security essential považuju za neškodný antivir (spíš antispyware), ten se neplete do síťového připojení.

Je to od té doby, kdy jsem si nechala nainstalovat Microsoft Security Essentials.

ovšem po takovém zjištění bych ho vykopal ven taky.
lidi nepotkají léta žádný vir, polovinu spyware a veškerý adware jim to stejně propustí, ale hlavně že se nechávají něčím tak zbytečným a nefunkčním buzerovat.

Dobrý den,tak dlouho jsem se s tím "babrala",až jsem to nastavila k mé spokojenosti HURÁ!Možnosti internetu-Obecné-Nastavení-Aplikace Internet určí,jak se budou otevírat automaticky otevíratelná okna-OK.Zkusila jsem to a ono to zabralo.Děkuji všem rádcům za jejich čas a považuji problém za vyřešený.