Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prvy tablet

Ahojte presiel som pomerne vela stranok a odpovedi na tomto fore a napriek tomu otvorim novu temu.
Na vianoce som si kupil prvy tablet prestiego bol doma len den aj ked referencie na heureke mal super ,nedal sa vobec pouzit na pocuvanie hudby,
Zaujal ma tento Acer Iconia Tab A1
http://tablety.heureka.sk/acer-iconia-tab-a1-nt-l1 cee-001/
ale taktiez ma odradzaju ohlasy na reproduktory
nehladam tablet na hry ,mam zaujem o tablet s peknym displejom a ako tak slusnym zvukom v podobnej cene ako acer okolo 100 az 135eur
Nasiel som tu na fore par tipov dufam ze sa mi potvrdia alebo pribudnu nove
Dakujem

Zařízení o tloušťce jen lehce přes centimetr v ceně do 135 eur nemůže mít slušný zvuk, fyzika obejít nejde a co nejnižší výrobní náklady společně se snahou o zisk tomu brání.
Zatím nejlepší zvuk jsem z slyšel z tátova Asusu MemoPad HD 7. Na poměry tabletů, ke slušnému zvuku to má daleko.

Vtipne
Len ci ti to prehrava aj videa a mas tam pristup na internet .
Nehladam ziadny dokonaly zvuk ale v ramci ponuky a ceny okolo 100az 140eur co najlepsi,urcite nedam na tvoju uzasnu radu a nebudem sa tahat s vezou alebo so stolnym pc na dovolenku.

Nepises jake jsi mel Prestigio, ale co jsem mel v ruce ja, tak zvuk byl veskrze prumerny a stejny jako na vsech ostatnich tabletech, at uz od Samsungu nebo dalsich, maximalne vylozena cina jako Sencor nebo GoClever apod. ma zvuk jeste tragictejsi. Jenze to neni nic nad cim by se dalo rozcilovat, protoze jak uz ti bylo receno fyziku neoblafnes a do toho tenkeho ramecku poradne repro nenarves. Kdyz tak trpis na zvuk, tak si na dovolenku porid nejake slusne sluchatka. Co se tyka zvukoveho vystupu na sluchatka, tak tam uz rozdily jsou, nemel jsem toho v ruce nejak moc, ale iPad Air ma velmi dobry sluchatkovy vystup a i Samsung Galaxy Tab 3(nebo 4 uz se nepamatuju) 10.1.