Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal - hrozí nebezpečí ztráty peněz?

Zdravim, chystam se pripojit muj bankovni ucet s paypalem ( ted sem se registroval na paypalu) jinak bankovani kartu mam od VISA, na ucet mam asi jeste 4000kc, proto se ptam jestli nejak o ty penize nemuzu prijit nebo neco, nemam stim skusenosti, vim ze ted po me chteji 50kc strhnout z uctu, a pak ze mi to vrati asi..

diky za kazde odpovedi :)
Změna předmětu, původně: Paypal (shark.jd)
Změna kategorie, původně: Pokec (shark.jd)

Pokud se bojíš, tak si na PayPal posílej převodem z banky kolik zrovna potřebuješ. Já to tak řeším, právě teď tam mám 308,91 korun, když budu potřebovat víc, pošlu příkaz do banky a za den až dva se mi peníze přičtou. Jde o tuzemský převod do Unicredit.
Samozřejmě pokud jde jen a pouze o to propojení s účtem, tak je moje rada zbytečná.