Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem x64 vs x32

Chtel bych se zeptat co mam dat raci na svuj komp kdyz tam mam procesor intel core 2 duo, jestli operacni system 32bit ci 64bit. co je pro mne lepsi a proc?

64-bit není (WinXP) v češtině, podpora ovladači (hlavně pro multimédia) je mnohem užší. Za pár roků, až bude Vista výrazně rozšířená a až bude běžné >4GB paměti (pro hry, např.) - pak budou 64-bitové Visty logickou volbou. Jako homeusera mi zatím 64-bitový OS nic navíc (tedy k dobru) neposkytne.