Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při výběru nové grafické karty

Dobrý den,
potřeboval bych poradit, jakou si mám koupit grafickou kartu, protože nyní mám integrovanou (Intel HD Graphics 2000) a ta mi nestačí. Bohužel se moc nevyznám v hardwaru, tak bych byl rád, kdyby jste mi nějakou doporučili (nejlépe z vlastní zkušenosti). Chtěl bych, aby zvládala hry typu Skyrim nebo Battlefield 4 na plnou grafiku. Jsem ochotný za ni zaplatit max. 5500 Kč. Předem díky za odpovědi! :)

Parametry mého PC:

Základní deska: MSI B75MA-P45
RAM: 4GB (plánuji rozšířit na 8 GB)
Procesor: Intel i3-2120 (3,3 GHz, 65W)

Mám v pořadí asi čtvrtou kartu od AMD a artefakty jsem viděl jen při brutal OC když už jádro nebylo stabilní. V tvém případě se mohlo se jednat o vadný kus který jde reklamovat, i Nvidie pouští do oběhu vadné kusy. Po vydání nové řady od AMD Rx je nesmysl kupovat Nvidii, podívejte se na testy a ceny ! Je sice hezké že v tom tvém odkazu dávají k této předražené kartě Watch Dogs ale zapoměli tam asi napsat že na full detaily bude hra na 760 nehratelná...