Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internetové rádio

Ahoj.
Prosím, nevíte někdo co kde nastavit, abych mohl přehrávat internetové radio?
Používám na to VLC media player a operu. Když klikno na odkaz tak se VLC media player otevře, v podstatě se tváří jako by to přehrávalo, ale nepřehrává.
Dík

Dobré ráno, tak i já jsem právě zjistil, že mi nejde poslouchat internetové rádio např. www.countryradio.cz což mi určitě kdysi šlo. Bohužel nevím, po jakém zásahu přestalo jít, protože častěji poslouchám CD. Původně jsem se domníval, že by problém mohl být v tom, že jsem vytvořil před časem nový profil, ale tím to asi není, protože když jsem otevřel původní, tak rádio opět nehraje. Používám Mozillu, zkusil jsem to i v IE, firevall vypnutý, MS Windows XP SP2, AMD Athlon Xp 1600-, 512 MB RAM, Nvidia ge force 440 with APG 8x. Teď momentálně poslouchám CD na WMP, takže repro a ostatní funguje. Určitě to bude zase nějaká konina, nicméně předem děkuji za radu.