Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva OS

Ahoj, mel jsem nainstalovane dva operacni systemy win 2000 a XP, oba jsem odstranil, dokonce jsem naformatomal disk, ale porad se mi pred spusteni OS (ted mam win 2000) obevuje cerne okno pro zvoleni operacniho systemu, jak se toho zbavit. Diky G02

pro win2000, ležící v prvním oddílu, by mohl vypadat nějak takto:

[boot loader]
timeout=0
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINNT="Microsoft Windows 2000" /fastdetect /noguiboot /sos

(vypnul jsem jejich odporné bíle blikající logo)