Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IPad nebo Samsung?

Dobrý den,
rád si nechám od odborníků poradit, jaký tablet je dle jejich mínění lepší.
Chtěl bych tablet cenově okolo 8 tisíc.
Volím mezi těmito možnostmi: IPad Retina WiFi 16 GB a Samsung Galaxy Note 10.1
Zde jsou odkazy:
http://www.electroworld.cz/product/pocitace/tablet y-ipad/IP416WFWMD513/apple-ipad-retina-wifi-16gb-b ily-4th-gen-md513sl-a
http://interlink.tsbohemia.cz/samsung-galaxy-note- 10-1-wi-fi-pearl-grey-gt-n801_d150325.html

Nebo má někdo ještě jiný návrh? Děkuji za každou radu.

- Jestli iPad, tak bych ti doporučil spíse IPad AIR s mikroprocesorem A7 ktery je skoro 2x rychlejsí jako u jeho predchúdce.( s brzkym Update na IOS8, ktery od ios7 prinásí hodnē novych nastavení a funkcí, jestli android ti vyhovuje víc tak....)
- Koupit Samsung, tudiz Android, zálezí co más v umyslu s tou tablet delat a hlavnē k čemu se chces pripojovat.

- Z jakého duvodu je android lepsí na hry? U Ipadu a her, se ti nestane na tolik " vas tablet není podporovany" v Google play (né kazdy telefon, nebo tablet nemusí byt kompatibilní s určitou hrou)
- To ze by jich musel stáhnout 10, jsem nepochopil.

android samozřejmě není lepší na hry v žádném případě.Bylo to myšleno tak,že v české republice má každej problém dát pár drobnejch za hru na ipad.Tudíž každej radši voli android,aby mohl stahovat jak blázen co ho napadne a hlavně každou blbost,jen z toho důvodu,že většia je zdarma.Platíš většinou až ve hrách když chceš něco extra. Mou odpovědí jsem ti tedy odpověděl i nato co jsi nepochopil.Za mě jednoznačně vede ipad.

nebral by som ani jeden, lebo:

ad 1) ked iPad, tak bud Mini alebo Air
ad 2) note 10.1, ktory si sem dal je predosly model. terajsi uz nema software-ove tlacidla.

ak by som mal vseobecne povedat, ci apple alebo samsung, tak volim apple, lebo:

ad 1) nie je tam zasekany touch wiz
ad 2) mas tam najnovsi OS
ad 3) mas istotu, ze dostanes aspon 1 aktualizaciu major verzie (obycajne to byva ale aj viac ako 1)

samozrejme musis uvazovat aj cenu. nie kazdy chce dat 500eur za tablet, aj ked v pripade note 10.1 ta cena nie je o moc rozdielna.

software-ove su tie, ktore su akoby sucastou obrazovky.
vyhodou SW tlacidiel je, ze sa mechanicky neznicia. nevyhodu, ze v niektorych appkach zaberaju kus obrazu.
No to o tlacidlach som napisal len ako poznavacie znamenie, aby si vedel rozlisit stary a novy model.