Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ilegalni windows a prehravani streamu v firefox a opera

dobry den mam ilegalni windows,k pristupu na internet pouzivam firefox nebo operu. muj problem je nasledujici, pri prehravani stream videa pozaduji prohlizece zasuvne moduly,ktere firefox nemuze najit a opera mne odkaze na stranku microsoftu, jedna se o format(asi)WMV,WMA.windows mam upravene pomoci progeramu nlite(asi), takze WMP vubec nemam. da se tento problem nejak vyresit...jinak jsem se svou upravou windows spokojen..dekuji

Nemáš-li WMP a potřebuješ přehrávat wmv, tak patrně by to mohla vyřešit instalace třeba Media Player Classic (free) a k tomu samozřejmě příslušné kodeky. Používám dlouho bezproblémově K-Lite Mega Codec Pack, kde jsou už obsaženy nejen kodeky, ale i přehrávače (při instalaci lze vybrat co nainstalovat).