Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčný Android

Dobrý deň,
dostal sa mi do rúk mobil Samsung Galaxy Ace (GT-S5830i). Problémom je, že keď ho zapnem tak naskočí animácia Samsungu a tá sa opakuje stále dookola. Skúšal som už factory reset, nepomohlo. Nejaké návrhy?
Vopred ďakujem

Nestahovat ROMky z pochybných zdrojů, ale např.ze samfirmware. TADY máš ROM pro ČR. Zkus znovu.

Info o ROM:

Model: GT-S5830i

Model name: GALAXY Ace

Country: Czech Republic

Version: Android 2.3.6

Changelist: N/A

Build date: Tue, 13 Aug 2013 05:30:09 +0000

Product Code: XEZ

PDA: S5830IXXMH1

CSC: S5830IXEZMI1

MODEM: S5830IXXMH1

Instructions

    Extract (unzip) the firmware file
    Download Odin v3.09
    Extract Odin zip-file
    Open Odin v3.09
    Reboot phone in Download Mode (press and hold Home + Power + Volume Down buttons)
    Connect phone and wait until you get a blue sign in Odin
    Add the firmware file to AP / PDA
    Make sure re-partition is NOT ticked
    Click the start button, sit back and wait a few minutes