Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbnou videa

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neví, proč mi videa hrají pouze 11 vteřin a potom se seknou a nic se neděje :/
PC mám kompletně nainstalovaný s nejnovějšími ovladači..
Prosím kdyby někdo věděl a poradil by, byl bych moc vděčný.
Děkuji předem. :)

OS jsem instaloval já..
Systém legální je..
No, videa na YouTube hrají pouze 11 vteřin a videa na FaceBooku se neotevřou vůbec..
Videa normálně v PC fungují bez problému..

Pokud nějak pomůže...
CPU mám dvoujádro 2.4 GHz
RAM mám 4GB
HDD 200GB + 1TB
Systém Win7 32-bit..
Grafika 1GB

Videa normálně v PC fungují bez problému..

Ta samá? Já bych řekl, že se ti tam něco za oněch jedenáct sekund upeče a vytuhne. On flash dokáže docela dost zatopit i silným mašinám. Zkus inkriminované videjko stáhnout pomocí YTD a pak spustit offline. Jede? Nejede?

Boha, už to tam kdosi hore psal. Pustíš video, dáš na něj pravomyš, v roletce zvolíš "Nastavení", v následném okýnku zrušíš fajfku u "Zapnout hardwarovou akceleraci". Pak ti to pravděpodobně pojede bez problému (napadla mě totiž i nekompatibilita s grafickým ovladačem).