Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Email a spamy

Ahoj,chci se vás optat,
jak se nejučiněji zbavit spamu?
nový email se mě zakládat nechce jelikož tam mám hodně kontaktu a hlavně bych musel oběhat banku apod...
Hlavně mě štve emaily od serveru odhlas.se
nikdy jsem se tam neregistroval ale emaily mě od nich chodí pořád,už jsem se odhlašoval ale nepomohlo,dát do blokace taky ne jelikož mají snad 50 emailu.
Deně mám v mailu snad 40 spamu.
všechny dávám do blokace ale nepomáhá,většina je také zahraniční kde nemají možnost ani odhlásit se z odběru.
nedělám nic jinýho než že mažu emaily.
Díky za vaše rady
Ps. mám seznam

Řešil bych to zřízením schránky na Gmailu a propojením se stávajícím účtem - prakticky to potom funguje tak, že se ze stávající schránky maily přesunou do nové a aplikuje se na ně (opravdu účinný) antispam Googlu.

To je sice reálné a schopné řešení, jenže na druhou stranu nesmí být člověk schizofrenní jako já a podezřívat Gougl z toho, že se snaží shromažďovat informace o uživatelích (přinejmenším tím, že shromažďuje e-mailové adresy jednoho uživatele na jedno místo). Nehledě už na pokusy o skoro násilné propojování vlastních Gougl "služeb". Nějak je podezřele ticho o nějaké "nespolupráci" Gougeleho s domovskou NSA...

Tak ono i Centrum ma schopnejsi spam filtr nez Seznam, to jsou uplny tragedi, ale samozrejme Gmail je uplne jinde. Me nejak nevadi, ze o me Google shromazduje informace, kdyby mi to vadilo, tak si zalozim vlastni domenu a resim si to po vlastni ose (respektive vlastni domenu mam, ale stejne pouzivam email na Google :-)).

Co Outlook.com od Microsoftu? Ja tam maila mam, ale ta adresa narozdil od mych ostatnich neni moc proflakla, takze to ze mi nechodi zadny spam neni uplne porovnatelne.

Outlook.com nepoužívám, spolehlivý e-mail mám od providera.
Ty ostatní, včetně Gouglího, jsou oželitelné.

Jo jeste me tak napadlo, nemit T-Mobile pres ktereho jde kupovat aplikace na Google Play, tak ma Google i cislo moji platebni karty, takze jim tajit maily ani nema cenu, ale teda diky T-M kartu jeste nezaevidovali. ;-)