Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor - Bílá není bílou

Dobrý den, dnes jsem si všiml, že bílá barva na mém monitoru vlastně není bíla -> je nažloutlá. Už jsem zkoušel Kalibrovat barvy - nepomohlo, hrát si s nastavením monitoru nepomohlo - nebo aspoň nevidím rozdíl. Je ještě nějaký jiný způsob jak odstranit tu nažloutlou bílou nebo bude třeba nový monitor?

To nemusíš mít. Stačí, když profil pro tiskárnu nebo Adobe Photoshop zůstane "viset" v běžném provozu.
Kontrolou a případným nastavením na default nic nemůžeš pokazit. :D (Za to "déčko" si nic nedosazuj).