Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner pro USB

Chtěl bych spustit TV (popřípadě radio) na notebooku s tím, aby šlo ten dotyčný pořad také nahrát na hardisk. Díval jsem se na TV tunery na Alzasoftu, ale vůbec se v tom nevyznám. Mohli byste mi prosím nějaký doporučit. Aby nebyl moc drahý, ale aby to nebyl nějaký kšunt? Nejsem moc náročný.
Dík

Dekuji za odpoved, ale tohle neni ono. Slo mi o klasicky tuner (treba dualni), jen misto USB s FW (a treba oboji). Zvlastni, ze takova zalezitost prakticky neexistuje - rada uzivatelu (a ja taky) by s radosti kvitovala pripojeni TVT do nepouzivaneho rozhrani (nehlede na nizsi HW rezii a "usetreni" USB portu na "dulezite" veci /mp3 prehravac ]:)/).