Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digit.zápisník nebo Tablet??

Potřeboval bych na svých přednáškách nejen promítat prezentace, ale také kreslit. Tak aby to šlo hned přes počítač a dataprojektor na plátno. Stačil by mi k tomu třeba jen digit. zápisník (např. ACECAD DigiMemo A502 nebo GENIUS G-Note 7000) nebo musím mít zařízení zvané TABLET (např.Wacom Graphire Bluetooth - tablet A5 + pero) ??Což je samozřejmě dražší záležitost. Dík

V popisu toho Geniusu, viz: DetailPage.asp
piší:

Po připojení zařízení k počítači lze využít zápisník jako klasický tablet. Můžete tak jednoduše použít digitální pero ke kreslení místo myši.

Takže by to mohlo fungovat i jako klasický tablet. Samozřejmě to nebude disponovat funkcemi jako ruzny tlak pera, ale to by v tomto případě nemělo být rozhodující.
Zase na druhou stranu cena Wacom A6 (na kresleni to bohatě stačí) je téměř srovnatelná