Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ficklr-prava na pouzitie fotiek

Zdravim vás
Potreboval by som vedieť, či sa nedá zmeniť licencia fotky na Ficklr tak, že tam nebude možnosť "sťiahnúť". Aby tam po kliknutí pravým tlačitkom myši na danú fotku nebolo "uložiť ako" (hľa na 500px),ale ak by mal niekto záujme o fotku mohol by si ju za peňiaze kúpiť v ramci Royalty Free?
Pretože nechcem, aby mi niekto kradol moje diela len tak zadarmo :D

Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď, prajem pekný večer

len doplním,pozrel som si terms of usage,a bohužial je tam že bez zvolenia flicker/yahoo nieje povolené zobrazovať a používať služby pre komerčné zaktivity,takže pravdepodobne bude nutné kontaktovať adminov alebo support servera a zažiadať o povolenie,pokial sa tie odkazy zablokujú

zrušiť asi nie,skôr predpokladám,že zmažú alebo zablokujú priame odkazy na smerujúce na komerčnú aktivitu,pokial tam ovšem bude len poznámka napr. nafotoznaku,že viac mojich fotiek je možno zakúpiť alebo nájsť na napr. shutterstocku,ponechajú to tak,nebudú z toho robiť žiadnu tragédiu,poznámka bez priameho linku do komerčnej sféry myslím nebude nijako penalizovaná...