Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba v počítači způsobila přeprogramování všech programů ve ,,windows media center"

Kdyz jsem se pokoušela jeden program otevřít v jiném, přehodily se mi všechny ikony na počítači v ten program. Dá se to otevřít pouze v něm a pokud se pokusím to přehodi zpátky tak se opět překliknou všechny ikony. Prosím pokud by někdo věděl jak tuto chybu opravit byla bych velice vděšná. Děkuji a přeji hezký den Chris:.(
PS. Omlouvám se vtom stresu nevím do jaké kategorie to zařadit.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Stáhni si toto: http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/3 23973d1404342137-default-file-type-associations-re store-all_default_file_extentions.zip
Rozbal si to a pak postupně klikej na soubory EXE a LNK. To se snad nedá pokazit.

Pokud by se nedařilo, jsou to tyhle:
Default_EXE.reg
Default_LNK_(Shortcut).reg

Tak jsem to tak dělala rozbalila jsem si to vyhledala jsem Default.exe a rozklikla (to samé jsem udělala u LNK) a napsalo mi to toto ,,Přidáním informací můžete neúmyslně změnit nebo odstranit hodnoty a ukončit správnou dunkci součástí. Pokud nedůvěřujete zdroji těchto informací v (teď je tam umístění) nepřidávejte je do registru."
Když jsem klikla na ANO objevily se jen informace že jsou přidány klíče, a nic se nezměnilo.