Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 8.1 mozilla firefox

Ahoj mám windows 8.1 a používám mozillu. Nahoře ve vyhledávácím řádku, je tam taková ta ikonka zeměkoule o šifrování. Když zadávám adresu nebo jsem na nějaké webové stránce, tak je název stránky napsán až nějaký kus za tou zeměkoulí, a mězitím odkazem a zeměkoulí je mezera. Zajímalo by mne proč tam je, nikdy dív tam nebyla?

a) zrestartuj PC
b) odtrojanuj - programem MBAM
c) udělej obnovu Firefoxu (přes Nápověda - Technické informace)