Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ideální teploty notebooku

Zdravím, jaké jsou podle vás ideální teploty notebooku při běžné práci a třeba hraní her?Stáhl jsem si HW monitor a teploty se pohybují kolem 44 stupňů (pravděpodobně zákl. deska, hned to první), u processoru mám 4 jádra a je to různé, od 37 do 42 stupňů, potom je pravděpodobně HDD ten je 34 stupňů, graf. karta 42 stupňů.

Dej tomu pár měsíců a za ideální budeš považovat teplotu do 90 stupňů na GK :-D Nic jako herní notebook neexistuje, chlazení v nich je k ničemu (pár měděných trubiček se směšným žebrováním a mini-fanem), měl jsem "herní notebook" cca. za 25k. Nevím jak jsou na tom ty 30k kč a výše. Ale na hry jedině desktop, 2 kg hliníku v kombinaci s mědí nemáš v PC na okrasu :-) Kde je výkon jsou i ztráty.