Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na střih videa ?

Dobrý den
Rád bych slyšel názor odborníků jestli lze nalézt nějaký program na tvorbu/střih videa z formátu mp4(1280x720 60fps minimálně) pro můj počítač:

Win 8 (64)
AMD A6-5357M @ 2.90 Ghz dual
Radeon HD 8750M 2GB
8 GB-DDR3 SDRAM

,který bude běhat plynule ve všech směrech.Zkoušel jsem jsem již pár programů ,ale v podstatě v každém bylo nemožné pracovat z důvodu sekání náhledu.

Budu rád za každou radu,před investicí do softwaru.

napr.LMMS je zdarma,získaš návyky,potom sa môžeš rozhodnúť,či investuješ aj do niečoho drahšieho napr. do Adobe Premiere Elements,alebo ovela drahšej dospelej Adobe Premiere, alebo niečoho podobného,alebo si zakúpiš BlackMagic Bridge s Multimedia Suite a spol...