Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestavy.

V poslední době jsou skoro u každého dotazu na sestavu zmatky nad zmatky.
Dva tři odpovídající "udělají" v tom řádný bordel a to tím, že se začnou dohadovat mezi sebou, kdo má "delšího pindíka", bez ohledu na základní dotaz.

Nastála by zato trocha větší pozornost moderátorů a jejich zásahu/upozornění?

(chápu, že jsou "zasraté" prázniny, ovšem už mě to začíná unavovat abych většinou sám uváděl ty zmatky na pravou míru)

Žádná odezva, taky odpověď.
Asi to všem takto vyhovuje, takže značím vyřešeno.

Označení "Vyřešeno" není asi to pravé. Podle mě byla chybka v tom, jak jsi formuloval tu Připomínku. Většinu (a v první chvíli i mě) napadlo, že vlastně chceš, aby v dotazech, kde odpovídáš ty, neodpovídal už nikdo další. Pak jsem si to přečetl podruhé a potřetí, a podle mě jsi to myslel jinak, než jsi to napsal. Ale taky jsem zůstal zticha. Ostatní to možná třikrát nečetli... a proto to "mlčení jehňátek". :-)