Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sound blaster audigy 2 zs problem pri instalaci,hraje ale instalacni program ji nenajde

hezky den.po výměně desky MSI K8N SLI mi nejde nainstalovat zvukova karta.po vlozeni instalacniho cd s ovladaci mi napise program ze hardware neni pritomen.pritom kdyz ji rucně natahnu ovladac tak zvukovka hraje ale nejde nainstalovat dalsi funkce jako ekvalizer a podobne.nesetkali jste se s tim uz nekdo?zvukovka je v zaruce ale myslim ze pokud hraje nebude vadna.integrovanou mam v biosu vypnutou.skousel jsem ostatni pci sloty ale nic se nezmeni.i diagnostika hardware na strankach creative mi nahlasi ze neni pritomna.dekuji za kazdou radu.tomas

Takhle se mi povaluje staricka Live! 1024 v supliku. Ta karta na nove desce proste rekla ne a nejede. Na netu jsem cetl, ze toto creativky delaji...doporucuji se neoriginal ovladace. take obcas pomuze zmena PCI slotu. Ja to taky vzdal po dvou dnech, proste kdyz nechce, tak nechce...

no ja už se na externí zvukovky vyprdl..i kdyz mam hudbu velmi rad, tak o externi uz ani neuvazuju. Pouzivam standartni integrovanou zvukovku ve spojeni s SRS audio ( demosmain1300.asp ). Po 15ti denní trial verzi jsem si ten program koupil (cca 400Kč - levnejší než zvukovka) a muj integrovaný realtec s tímto programem a logitech Z-2300 hraje přímo perfektně.

pořád mi to nedá spát proc jen ta zvukarna nejede,s tema kx driverama mi to sice hraje ale blbne mi zvuk u vm playeru,hraje jen na predni bedny a kevsemu přebuzene.ostatni prehravace jedou normal.mam novej bios,ovladac desky,posledni ovladace zvukovky a porad nic.....