Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3G síť nefunkční

Dobrý den,
mám takový problém. Mám na telefonu Samsung Galaxy mini 2 operátora O2. Před týdnem mi poslali zprávu o tom, že pokud chci stále internet v mobilu (používám doma wifi, ale když jsem třeba venku, tak 3G síť), tak a´t pošlu SMS s ANO. Poté mi napsali zprávu o levnějším internetu a já poslala požadavek o levnějším internetu. Včera jsem se při cestě k doktorovi chtěla připojit a nešlo to. Akorát mi to ztrhlo 20 Kč.
Mohli byste mi poradit, čím to je?
Děkuji za odpovědi

Hezký den,

máte-li správně nastavený telefon, dle návodu zde: bit.ly/1jU029V a přesto připojení nefunguje, bude zapotřebí zkontrolovat také vaší SIM, což pro vás mohu zajistit. Kontaktujte mne zde: dotazproguru.

S pozdravem

Renáta Drastichová | O2 Czech Republic a.s.
GURU pro Social Media