Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde (okrem uložto) stiahnúť zadarmo film?

Načo to sem píšem? Potrebujem poradiť, kde by som mohla zadarmo, bez reklám a registrácie sťahovať filmy vo formáte avi. A ani nechcem torrenty, lebo ich nemôžem do tabletu prijímať. Je taká stránka? Samozrejme legálna. Prosím vás, pomôžte mi s tým. Dík za prípadné odpovede.

Vy se tu ale pořád a neustále oháníte úplně něčím jiným, je prostě rozdíl jít do obchodu a tam něco ukradnout a nebo si stáhnout na internetu film, kouknout se na něho a potom ho smazat, neustále tu někdo srovnává krádež auta se stažením filmu, bože můj.

Přesně tak, souhlas. V ČR je prostě legální stáhnout si pro svoje vlastní potřeby na svém vlastním zařízení jakékoli audiovizuální dílo, aniž bych se zajímal o původ nahrávky.
Navíc stejně platíme výpalné OSA a jinejm správcům z každýho CD/DVD/HDD/flashky/tiskárny i když si na to ukládáme svoje vlastní fotky či videa z dovolené, zálohujeme svoje data apod.