Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hrou Armed Assault CZ

Zdravím všechny a zároven prosím o radu. Nechce se mi spustit hra Armed Assault CZ. Hlásí to nějaký error a nevím co to znamená. na graf. kartě mám podle doporučení nejnovější ovladač a nic. Systémovým nárokům myslím také vyhovuji. Nevíte někdo co s tím? Děkuji. Hlášení: Cannot create 3D device:
Adapter 0 (RADEON 9250) Fullscreen
Resolution 800x600, format X8R8G8B8/A8R8G8B8/D2458, refresh 75Hz.
Error D3DERR_INVALIDCALL
OK

[mod]Doplněn název hry do titulku.
Změna kategorie Ostatní -> Software (host)[/mod]

Tak vám děkuju. To by mě teda zajímalo jaká je teda ta moje grafika? Měl jsem za to že není úplně nejhorší,toto je první hra která nejde spustit, do ted jsem neměl žádný problém. Může mi někdo doporučit nějakou dobrou grafiku za rozumnou cenu? Dík.