Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prasklé krycí sklo displeje tabletu

Hoj,

povedlo se mi v rozespalosti shodit tablet na roh stolku a praskl roh displeje. Resp zdá se, že prasklo pouze krycí sklo, displeje se to nijak nedotklo.
Všude nacházím k prodeji jen celé displeje, nedá se vyměnit jen to krycí sklo, když displej je ok? Nevím jak se to jmenuje, všude nacházím jen displej celý.

Jedná se o NextBook Premium 8 IPS Quad

Celý displej nacházíš proto, protože většinou není zvlášť krycí sklo a samotný displej, ale je to jeden celek.
I ten odkaz vede na celý displej, minimálně na kapacitní senzor (viz kabel na tom obrázku).
Jestli je to přímo na tvůj Notebook by bylo vhodné brnknout do servisu a zeptat se na označení toho dílu.

Samsung má třeba ty digitizéry prý na mobilech lepené, mě to přijde možná trochu jako schválnost domoopravářům, ale je fakt, že když ten displej rupl, byl trochu povyskočený a po zatlačení zas zaskočil. Teď už jen najít ten správný digitizér a můžu to prubnout:)