Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash 8

mam překonvertovaný video přes Macromedia 8 Video Encoder do souboru jmeno.flv napíšete mi prosím nějaký script nebo něco aby to šlo spustit na netu přes prohlížeč předem díky

ja tak viem, ze na web patri *.swf format a nie *.flv, ale mozem sa mylit.:-x

html zapis moze vyzerat napr. takto:

<object classid="clsid:D 27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="xxx" height="xxx">
<param name="quality" value="high" />
<param NAME="bgcolor" VALUE="#AAAF98">
<embed src="flash.swf" quality="high" width="xxx" height="xxx"></embed>
</object>

dopln si parametre width a height a farbu pozadia, za flash.swf zas umiestnenie a meno tvojho flash suboru. pomohlo?