Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvd/hdd co mám koupit

dobrý den ,
Potřeboval bych prosím poradit s koupí dvd recordéru pro svou matku,sám doma recorder nemám , takže zkušenost žádná.
hlavní požadavky: disk min. 160 GB
české menu +jednoduché ovládání(s klasickým videem jsem jí učil skoro měsíc :-)
sledování při nahrávání bez nutnosti sledovat reklamy!
vypálení záznamů z vhs na dvd.
zkouknutí fotek
životnost

O peníze nejde , nechci jenom platit za věci které v životě nepoužije.
Digitální příjem tady nějak hapruje , zatím příjímáme klasicky po anténě.(vesnice:-)

Kdyby někdo věděl přímo model , který by tomuto vyhovoval tak prosím napište.

Mockrát děkuji Vlasta

Panasonic je hodně rozšířený a moc na ně lidi nenadávají. Jen cena je trochu vyšší. Jednoduché ovladání to ale nemá (viz. vaše poznamka o VHS videu), vysvětlit skrytí označených stop (reklam) před vypálením atd.. bude velmi nadliské úsilí.

Skryvani ci vystrihavani reklam na VHS stejne neslo, takze je to jen funkce navic na hddrec, kterou neni nutno pouzivat. Jedine co musi pochopit, je po shlednuti umet smazat a snad jeste volba zaznamove rychlosti (komprese).
Nez vysvetlovat, je spis potreba pochopit, jinak to nevede nikam.

PS: pred vic jak rokem jsem o hddrec Panasonic cetl, ze maji problemy se zvukem (ruchy) v kabelovych sitich UPC.