Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem duální telefony

Chtěl bych se zeptat, zda je duální telefon nějak negativně ovlivněn přítomností 2 sim karet. myslím tím jako že jesli se oproti 1 simkovému telefonu seká víc, je pomalejší nebo jestli má jiné problémy.

Záleží na výrobci. Určitě bych se poohlédl po Ce-tung, Hua-wua, Jiaiyau, Jing-ling-wing. Sony ne, to jsou šmejdy.
A nyní vážně: Telefon by měl mít HW, který to ustojí. Schytám to, ale telefon s WinPhone se s dvěma SIM sekat nebude. Jen tedy na to nejsou aplikace (resp. je jich málo, řádově statisíce)...

Pokud strcis do dvousimkoveho telefonu 2 SIM karty, tak se bude rychleji vybijet. Ne o moc, ale bude.

Jinak v odpovedich tu narazeji na me, protoze jsem mel cinsky telefon Jiayu (dvousimkovy) a po roce mi odesel, takze uz levne neznackove vyrobky z Ciny nedoporucuju.

Pokud ti nebude vadit nepritomnost LTE site, tak bych ti doporucil telefon Xiaomi Redmi 1S, coz je znackovy ac u nas pomerne malo znamy vyrobce, je to levne, je to dvousimkove a SoC je od Qualcommu, je v tom Snapdragon S4, coz znaci maximalni spolehlivost a hlavne rychlost startu a kvalitu GPS signalu! Navic Xiaomi ma pocetnou ceskou komunitu, takze neni problem s cestinou a vychazi updaty Androidu. Sam bych si ten foun koupil taky, ale cekam az vyjde s LTE siti, pry nekdy na podzim.

Dalsi levnou moznosti jsou dualSIMy od Mediateku, ale tenhle SoC ma problemy se startem GPS a zatim nikdo duveryhodny neotestoval jejich nejnovejsi SoC, kde vyrobce tvrdi, ze GPS znacne vylepsil, takze tam bych zatim nedoporucoval do toho jit. Telefony s timto SoC vyrabi vice vyrobcu, opet bych radeji volil znackovejsi.