Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapne se wifi

Dobrý den nedávno jsem si přeinstaloval můj stařičký notebook Fujitsu siemens amilo a1655g všechny ovladače jsem nainstaloval, ale teď mě začla blbnout wifi, vždycky když zapnu notebook tak se mě wifi sama nespustí, ale musim ji přes tlačítko zapnou a znovu připojit k síti. Zkoušel jsem aktualizovat ovldač ale to nepomohlo. Nevíte někdo co s tim? Děkuji za pomoc.

neco asi nie úplne korektne nainstalované, do WiFi kecá ACPI driver, rôzne Hot-key utility výrobcov a vyskytujú sa ešte ďalší sabotéri, rôzne sieťové konfiguračné utility, názvy majú rozne, komunita userov po celom svete im ale dala názov, Bloatware

poznámka:
po preinstalovaní systému je nutné sťahovať z webu výrobcu a instalovať s rozumom, nie sú tam iba potrebné drivery, je tam i spústa balastu. Môže to byť aj Tvoj prípad.

... :puff:

Právě že to není můj notas a přeinstalovával ho kámoš a nevim co tam přesně dal ale našel jsem v koši nějaký "Superovladač" takže nevim co tam je za ovladače přesně ale na tu wifi jsem tam dal ze stránek fujitsu.