Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz do db MySQL na základě předané proměnné

Předám si přes $_GET proměnnou s id otázky. Podle ní si chci vytáhnout z databáze text otázky, aby to měl odpovídající na očích, ale nenačte se mi vůbec stránka, zase asi nějaký pžeklep, jsem na ně mistr, nebo jiná "kráťovina". kus kódu, s poznámkami.

<!--předání proměnné - pak ta echa vyndám-->
<?php
if (isset($_GET['id']))
echo 'Předána proměnná id = ',$_GET['id'],'<br>';
else
echo 'Proměnná id nebyla předána<br>';
$id = $_GET[id];
echo "$id";
?>

<!--když vyndám následující kousek php kodu, tak se to načte, jinak se stránka nenačte buuu-->
<?php
include "pripojeni.php";
$vysledek = mysql_query ("SELECT * FROM rozhovory WHERE id = '$id'");
//zkoušel jsem i $vysledek = mysql_query ("SELECT * FROM rozhovory WHERE id = '".intval( $id )."'");
or die(mysql_error());
/* Konec přímé práce s databází. */

while ($zaznam = mysql_fetch_array ($vysledek)):
?>
<!--když vyndám předcházející kousek php kodu, tak se to načte, jinak se stránka nenačte buuu-->

<!--formulář do kterého se má podle té id načíst číslo autor otázka-->
<form method="post" name="odpoved" action="odpoved_zpracovani.php"....

Krato jeste dodam ze to muze byt i takto priklad

$query = @mysql_query("SELECT * FROM rozhovory WHERE id = '".$_GET['id']."' limit $a,$b",$database);
if (@mysql_num_rows($query)>0) {
for ($c=0;$c<mysql_num_rows($query);$c++) {
echo mysql_result($query,$c,0); // vypise ID
echo mysql_result($query,$c,1); // vypise dalsi polozku z tabulky
// atd.
}}
mysql_close($database);

Vse funguje i bez prevodu promenne.