Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade PC

Ahoj, chtěl bych poradit s upgradem PC. Mám v plánu upgradovat PC, protože už nestíhá nové hry např. jako FIFA 14, Watch dogs,... Chtěl bych vyměnit jen procesor a grafickou kartu, jesnže nevím jestli mi to "utáhne" základovka a zdroj. Díval jsem se po procesorech od AMD například AMD FX-Series X6 FX-6300 nebo AMD FX-Series X8 FX-8320 nebo AMD FX-Series X6 FX-6350. Grafické karty třeba MSI R9 270 GAMING 2G nebo Asus R9270-DC2OC-2GD5. Ale nevím nevím jestli mi to utáhne zdroj a základovka. Screen komponentů přiložím. Za rady předem děkuji :-).

pocitac se prehriva procesor 56 stupnu je to pc na hry nebo je kancelar jake parametry ma pc zakladovou desku grafiku a samozrejmne zdroj moj nazor je urcite to nerob. a co se tice win 8 ma problemy s drivers a ine prog napr na zakladovou desku neodporucam to.

Presne tak,

bud intel zostavu alebo amd.
Najmenej aby si mal na toto (ziadne extremne detaily len zhruba aby si vedel):

i5-4440 (intel), fx-6350 (AMD, ak budu prachy tak 8320/8350)
zakladna doska H87 (intel), 970A (AMD)
zdroj 500-600w podla toho aku graficku kartu budes mat
4gb ram postaci (mozes si dokupit dalsie 4 ak bude treba, cenovo je to blizko)
500gb hdd staci ak si robis pravidelne poriadok a odkladas nepotrebne na DVDcka
Windows kludne 8.1 (mozno bez licencie a potom kupit Windows 9 ktory ma vijst buduci rok)
r9 270 ti moc Watch Dogs nerozbehne, radsej R9 280. GTX 760 sa cena/vykon neoplati.

malo by to stat okolo 16000kc podla windowsu a toho co si vyberies.