Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook - Nefunguje klávesnice ani touchpad

Zdravím jak už vyplývá z názvu zničeho nic mi nefunguje klávesnice, touchpad u notebooku. Zkoušel sem vyndat baterku i nechat počítač „usnout“, nic. Pokud de o USB klávesnici (myš) tak ta funguje bez problémů. V počítačích se vůbec nevyznám, tak bych byl rád kdybyste semnou tak, aby to pochopil naprostý amatér. Moc děkuji za pomoc a ochotu.

hmmm, chce to vyskoušet nejaký Live Linux na CD nebo USB pro vyloučení že maš zavireny Windows, zjistiš jestli je to softwarový úkaz nebo hardwarová závada

jinak:
- touchpad býva u notebooku datum výroby cca 6-8 let zpet, obvykle na vnitrnim USB konektoru, že nejde by nebyla zádna tragedie,
- s klávesnici je to horší, ta je zásadne pripojená na hardwarový radič a ten je součásti chipsetu, pomúže jedine výmena mainboardu

... :puff: