Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladic na G3258

Zdravim , koupil jsem si Intel g3258. Lakal mne svym vykonem ktery po nataktovani vyrovnava i i3ce v testech pricemz cena procesoru je velice nizka. Tak kdyz to v clanku co jsme cetl taktovali byl super tak chci taky taktovat. Ma smysl taktovat na origo chladici? Jaky chladic byste mi doporucili na tento procesor do 600-700kc. Dekuji

Jeste jeden dotaz bych mel ... kamarad mi prave dal chladic Cooler Master Freezer Pro ... vypada takhle http://extrahardware.cnews.cz/sites/default/files/ oldcnews/archive/clanky/archive/2007/12prosinec/5_ chladicu_1_cast/img/!cm_hypertx.jpg
Uchladil by onen zminovany procesor i pri taktovani on, nebo bude lepsi koupit ten novy(ten silentium)?
Jen se chci ujistit , kdyz uz amm ten freezer doma tak jestli nebudu kupovat silentium.

mel jsem cestu do shopu pro mechaniku tak jsem se hecnul a koupil i ten chladic Silentium .... muj cil je nataktovat procak na 4.5ghz jako v testech na netu, tak sem zvedav jak to uchladi (ten Cooler master jsem tam nedaval pac nebyla pasta ale hlavne bezel na pc s AMD a tam neuchladil ani amd 500+ nataktovane na 3GHz, proto ho kamarad menil)