Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook za 15-18.5 tisíce

Ahoj, chtěl bych si pořídit nový notebook. Aby se na něm dalo dobře koukat na filmy, hrát hry typu League of Legends, Rust, Lineage 2 a klidně i novější tituly. Můj požadavek by byl 17.3 palcový monitor pokud s tím nejsou nějáké problémy. Nebudu ho tahat někam na dlouhé cesty takže je mi jedno jak bude těžký, strop je těch 15.000 do těch 19.000 pouze kdyby byl výrazný nárust výkonu. Jestli bude s OS nebo ne je mi tak něják jedno. Děkuji za váš čas.
Pár návrhů:
www.alza.cz
http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-772g-black-d1488 347.htm
http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-772g-black-d2140 205.htm

Mam takový Acer a co se her týče, jel jsem na tom AC4 na střední, Far Cry 3 na vysoký, Crysis 3 na střední-vysoký, Metra na střední a vše avg 30 FPS. Osobně bych ten notebook ale nekoupil, protože ta grafika je shit - 4 GB vypadá dobře, ale je to jen ddr3 takže je to pomalý a radši bych se kouknul po 2 GB verzi tý grafiky, protože FPS ve hrách jsou na ni většinou až o 10 výše.