Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem radio po internetu

Dobrý den,mám dotaz. Mám doma počítač rok starý s windows xp sp2,a druhý notebook koupený letos..ale řeším jednu zapeklitou věc,všude na jakemkoliv počítači i na notebooku mi jde webrádio ostře,bez problémů..jen na tom počítači z lonska (amd athlon 2 ghz , 1 gb ram) mi jde přenos webrádia (např E2) špatně trhaně a zkresleně..at použiji jakoukoliv rychlost přenosu...navíc mám adsl 1024..Jinak mi jde ale přehrávání zvuku,mp3,cokoliv jiného bez problému.Ja vím možná je to maličkost,ale radio si rád pouštím a hlavně mi není jasné proč tady to zlobí. Moc Vám děkuji

No hraju to třeba ze stránek Evropy 2..tak na jakymkoli jinym počítači to jde..i když má třeba připojení jen 256...
Koukal jsem do procesů a zas tolik už tomu nerozumím..ale když to pustím ´www.evropa2.cz tam radio přes iexplorer tak to žere tak 64 mb paměti a procesor je tak na výkonu od 11 do 35 procent.Jinak ale se vukovkou problemy žadne nemám...hudba ,všechno další jde bez problemu,jen ten přímý přenos radia z netu jde špatně...

Ked to otvoris z toho IE tak sa ti otvori co, Windows media player? Aku verziu Windows media playeru mas na notebooku, a aku na inych PC? (klikni si tam niekde v menu toho playera help - about windows media player)
Alebo sa ti otvara nejaky iny prehravac?

P.S. kto instaloval tie Windows na notebook? Mas tam vsetky potrebne ovladace? (chipset+zvukovka, servicepack vo Win?).

P.S.2. jo tak som si naklikol tu evropu2, tak tam je nejaky flash player, uisti sa ze na NB mas nainstaleny najnovsi adobe flash player (www.adobe.com kliknut na ikonku "get adobe flash player"), preistotu aj najnovsie directX (tusim 9.0c) najdes na stiahnutie na strankach microsoft.cz