
Stromsparmodus
Ahojky....mám taký problém..z dôvodu sťahovania som odpojila PC...predtym v pohode fungoval..po týždni som ho zapojila a zapla...skriňa vrčí no na obrazovke sa zjaví nápis STROMSPARMODUS a obrazovka sa vypne. Monitor je funkčný, skúšala som ho na notebooku. Vedel by mi niekto poradiť čo s tým, a či to ešte oživím? :/ Ďakujem!! :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)
opravit pocitac. Idalne tak ze sa analyzuje co je vadne odpajanim a postupnou vymenou komponent. Zacat s clear cmos a odpojenim vsetkych kablov od kejsu.
P.S. pri prenasani PC ak s tym niekto trieskal tak mohol chladic (dnes ma kludne aj 1kg) natrhnut zakl dosku alebo grafiku. Ale skusit najprv clear CMOS a odpojit vsetky kable od kejsu (na nich moze byt skrat o kejs napr. na reset alebo inom drate).
Proste monitor nedostava z pc signal cez grafiku.
Moznosti preco je vela, od pokazenej grafiky, po nefunkcny pc z roznych dovodov (povytiahnuta ramka pri stahoani napriklad), vadny zdroj, ci doska..atd.
Buď ti to spadne do režimu spánku, a/nebo máš nainstalované nesprávné ovladače grafické karty.
Vyčteno z Gouglího.