Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava

dobrý den
budu někdy vylepšovat pc a tak jsem si našel naké komponenty co mi na ně řeknete budou který je dobrý a který ne ?

SSD disk : http://www.alza.cz/kingston-ssdnow-v300-120gb-d368 937.htm
HDD: http://www.alza.cz/seagate-barracuda-7200-12-1000g b-s-advanced-format-d283656.htm
zdroj : corsair-vs-550-d359987.htm
RAM : http://www.alza.cz/kingston-8gb-ddr3-1600mhz-cl10- hyperx-fury-series-d1147665.htm
MB: tři varianty asus-z97-p-d1775287.htm , http://www.alza.cz/asus-h87-plus-d432933.htm#popis , asus-z87-k-d474930.htm
Procesor : procesor právě nevím který by se k tomu hodil chcu náký do 4800 kč nejlépe I3 nebo I5.
GPU : ASUS HD 7770 grafiku už mám koupenou používám ve starším pc koupená před 3 měsíci
Chladič CPU : Cooler master Hyper evo 212 ten mám taky už

Je to dobrý výběr ??

No...
SSD je lepší Samsung nebo Crucial.
HDD je záležitostí vkusu. Mě už ten disk jednou odešel a s WD Blue jsem spokojen. Ale je to jedno.
Zdroj stačí 450-500W od Seasonicu
RAM se berou v sudém počtu. Takže 2x4.
MB se bere až když víš procesor. Z deska je na taktování.

ok rozpočet do 9500 kč

Grafiku mám ASUS HD 7770
Chladič CPU Cooler master hyper evo 212

Počítač bych chtěl hlavně na hry,surfování po netu,filmy...
SSD budu používat jen na Windows a Microsoft office a ovladače.
Pevný disk 500GB nebo 1TB

no uvidím já to pc které ted mám jsem nák dojebal že mi blbne a ještě mi něco vypadává za týden to dávam do servisu uvidím co mi zjístí jestli grafika nebude vadná nebo jsem ji nák poškodil protože mi základní deska blbne.
Mi totiž padá obraz a píše to AMD driver přestal pracovat . tak kdyby to bylo vada grafiky dam ji na reklamaci vrátí mi prachy a koupil bych tu lepší co si tu dal.

já do toho servisu musím aji tak řekni mi jak bys řešil problém který mi to píše skoro furt AMD driver přestal pracovat a spadne mi obraz a zamrzne na chvíli nebo to hodí no signal. a ještě když odpojim pc od proudu a pak zapojim tak mam vymazene v bisou nastaveni času barterku jsem měnil z alfy a nereaguje .PROTO JDU DO TOHO SERVISU AT MI řeknou co to robí a pak si vyberu co koupím nového